Relácia Extrémne premeny Slovensko odvysielala druhú časť, kde sa stal druhým bojovníkom Peter z Košíc. No v priebehu jeho premeny nastali okolnosti, ktoré výrazne ovplyvnili jeho redukčný program. Aj napriek tomu je výsledok jeho chudnutia neuveriteľný.

Peter má štyridsať rokov a pracuje ako mäsiar. Celý život sa stravoval slovenskými maškrtami, ktoré mu rozhodne nepomohli. Dostal sa tak na váhu takmer 180 kg a jeho rodina trpela nadváhou taktiež. Odhodlaný muž mal obavy o syna Patrika, ktorý už ako pätnásťročný bojuje s obezitou.

No zhodené kilogramy zvýšili Petrovi sebavedomie natoľko, že podviedol svoju manželku. Vzťahy boli napäté a takmer vzdal celý proces chudnutia. No snaha zo strany odhodlaného muža sa vyplatila a vzťahy s jeho polovičkou sa postupne napravili a opäť naskočil do redukčného programu. Váženie po roku bolo nesmierne napínavé, keďže Peter sa chcel dostať pod 100 kg. Nakoniec schudol neuveriteľných 78 kg a dostal sa na súčasnú váhu 101 kg. No sám uviedol, že týmto to nekončí a určite bude na sebe pracovať. A mimochodom, jeho manželka Monika schudla 23 kg a syn Patrik 16 kg. Spoločne tak rodina v priebehu roka schudla úžasných 117 kg.

Zdroj: makriza.sk  |  Foto: Facebook

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk