Peter Cmorík (36) sa rozhodol osláviť desať rokov na hudobnej scéne prostredníctvom svojho turné. No fanúšikovia sa namiesto koncertu dočkali nepríjemného prekvapenia. Čo sa s Petrom deje?

[sociallocker]Bývalá slovenská Superstar začala svoje turné úspešne, čo potvrdzujú aj vypredané vystúpenia. No nastala zmena plánu, keď boli zrušené koncerty. Dôvodom bol zdravotný stav speváka. Svoje turné začal už chorý a aj napriek tomu, že sa snažil dať sa dokopy, nepodarilo sa. Petra choroba dostihla a nie je schopný odspievať dva koncerty za sebou.

Fanúšikovia sa však nemusia obávať. Tím speváka chce vykompenzovať zrušenie koncertov náhradným termínom. No termíny ešte nie sú známe, keďže je spevák do konca roka zaneprázdnený.

,,Skolila ma klasická chrípka, ktorú má teraz asi každý. Choré hrdlo, dutiny – s tým sa už nedá spievať. Normálny človek by s tým možno chodil do práce, ale nám spevákom odchádza hlas a nedá sa tvoriť tón,“ uviedol spevák pre plusku.sk. Jedno je však isté, takúto oslavu desiatich rokov na scéne si určite neželal.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook
[/sociallocker]