Peter Pellegrini má novú lásku: Prvá FOTO na sociálnej sieti!

Dátum:

Peter Pellegrini pravidelne využíva sociálne siete na komunikáciu so svojimi voličmi, pričom zverejňuje oficiálne stanoviská k aktuálnym politickým témam. Okrem iného však čoraz viac zverejňuje aj zábery zo svojho súkromného života, keď jazdí na traktore, kosí alebo sa vyberie na túru. Aktuálne sa pochválil niekým, kto mu bude v najbližších rokoch mimoriadny blízky.

Predseda strany Hlas-SD má 46 rokov a všeobecne je považovaný za starého mládenca. Aj napriek tomu, že sa denne stretáva s množstvom žien, verejne žiadnu z nich neoznačil za oficiálnu partnerku. Donedávna jeho srdce patrilo milovanému psovi Attreyovi, ktorý však v januári, žiaľ, zomrel po 11 rokoch.

Pellegrini neskrýval smútok, pričom s chlpatým kamarátom sa rozlúčil aj na sociálnej sieti. Mnohým jeho priaznivcom sa totiž páčilo, keď zverejňoval zábery so štvornohým havkáčom, s ktorým trávil množstvo voľného času. Politik sa napokon po pár mesiacoch od bolestivej straty rozhodol, že chce mať opäť po boku verného priateľa.

Bývalý smerák sa dokonca pred pár dňami pochválil novým členom rodiny. ,,Po odchode skvelého Attreya po krásnych jedenástich rokoch Vám predstavujem nového “kamaráta do dažďa“ Geryho,“ napísal rodák z Banskej Bystrice, a zároveň zverejnil prvú fotografiu s rozkošným spoločníkom.

Peter Pellegrini s Attreyom

Peter Pellegrii s Gerym

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: FB/Peter Pellegrini

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...