Peter Pellegrini sa začiatkom mája rozhodol oficiálne opustiť stranu Smer-SD a založiť si vlastný politický subjekt. V posledných mesiacoch je tak doslova na roztrhanie, pričom nájsť si čas na rodinu pre neho nie je jednoduché. Sklamať rodinných príslušníkov by však nechcel predovšetkým vtedy, keď sa oslavuje dôležité jubileum.

Bývalý premiér má už oficiálne zaregistrovanú politickú stranu Hlas-Sociálna demokracia, ktorá je evidovaná na Ministerstve vnútra SR. Pellegrini tak musí spoločne s kolegami zaujať tisícky občanov, ktorí sa môžu stať jeho vernými voličmi. Marketing strany a reakcia na rozhodnutia koalície chcú tak veľa času a energie.

Rodák z Banskej Bystrice aj napriek nabitému programu nezabúda na dôležité jubileá rodinných príslušníkov. Je to iba pár dní, čo jeho staršia sestra Eva oslávila 50. narodeniny. ,,Moja skvelá sestra Evka dnes oslavuje narodeniny. Prežili sme spolu všeličo. V dobrom aj v zlom. Ďakujem, že je súčasťou môjho života. Všetko naj, naj,“ napísal na sociálnej sieti politik, pričom zverejnil ich spoločnú fotografiu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Peter Pellegrini