Predvolebná kampaň je v plnom prúde, v dôsledku čoho sa politici objavujú v televíznych diskusiách, a zároveň cestujú po celom Slovensku, kde sa snažia voličov presvedčiť, že práve ich program je ten najlepší. Nabitý pracovný program si však u premiéra vyžiadal svoju daň a náhle skončil v nemocnici.

Peter Pellegrini, ktorý zastáva pozíciu premiéra, a taktiež je dočasným ministrom zdravotníctva, skončil v noci zo soboty na nedeľu v nemocnici sv. Michala v Bratislave. Dôvodom je akútna infekcia horných dýchacích ciest, ktorá bola sprevádzaná vysokými teplotami.

44-ročný politik bol tak nútený dočasne zrušiť svoj program, a dokonca zverejnil záber priamo z nemocničného lôžka. ,,Už posledné dva týždne som sa trápil s rozsiahlou infekciou, no snažil som sa napriek tomu v tejto hektickej dobe ďalej pracovať. V piatok som ešte absolvoval rýchlu cestu do Bruselu na dôležité rokovanie k rozpočtu Európskej únie. Žiaľ, všetko si to vypýtalo svoju daň a od včera večera som hospitalizovaný v bratislavskej nemocnici,“ napísal na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Celé vyjadrenie premiéra

Zdroj | Foto: Facebook/Peter Pellegrini