Minulý rok otriasol verejnosťou azda najsmutnejší rozchod slovenského šoubiznisu, kedy si populárny cyklista Peter Sagan a jeho manželka Katka Smolková povedali zbohom. Zdá sa však, že po boku trojnásobného majstra sveta sa už objavuje iná žena, ktorá mu s radosťou robí spoločnosť.

Aj napriek tomu, že Saganovci sa minulý rok oficiálne rozšili, stále ich spája 1,5 ročný synček Marlon. Kým sa však Katka stará o ich najväčší poklad, Peter má pracovné povinnosti. Nedávno bol súčasťou svetovo uznávanej súťaže Tour de France, pričom získal svoj siedmy zelený dres. To sa v histórií cyklistického športu doposiaľ nikomu nepodarilo.

V priebehu trojtýždňových pretekov sa však v blízkosti Sagana objavovala jedna z hostesiek viac ako ostatné. Ide o modelku Mariam Agredano, ktorá mala robiť spoločnosť cyklistom a starať sa o ich pitný režim. Nakoniec sa venovala iba Petrovi. Nie je to však prvýkrát, čo sa na cyklistickej súťaži objavila španielska kráska v prítomnosti nášho hrdinu. Zdá sa, že dvojica si padla do oka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sport24.pluska.sk  |  Foto: Facebook/Mariam Agredano, Instagram/martidomok_pohotography, wiggle_sport, petosagan