U Petra Sagana sme zvyknutí na dlhé “háro”. Včera však obletela internet fotografia, kde má jednu polovicu hlavy vyholenú. Čo ho viedlo k tomuto bláznivému činu?

[sociallocker]Za zmenou imidžu u Petra je nakrúcanie jedného z ďalších spotov pre Telekom, ktorý je oficiálnym partnerom Petra Sagana od minulého roka. O vlasy teda miláčik národa neprišiel naozaj, bola to práca špičkového maskéra, informuje sportky.zoznam.sk. Petra všetci veľmi dobre poznáme, je schopný kadečoho. Avšak toto by už asi prekročilo aj jeho hranice.

„Peťa Sagana sme chceli dať ostrihať naozaj, ale nedal sa. Samozrejme sme to akceptovali a začali sme hľadať spôsob, ako to urobiť bez toho, aby o svoje vlasy prišiel,“ opísal Martin Vidan, hovorca Telekomu.

O výrobu parochne sa postaral maskér Juraj Steiner. Príprava mu trvala týždeň a na Peťovu hlavu ju nanášal až dve hodiny! „Prekvapenie Peťovej manželky Katky v závere je skutočné, nie hrané. Peťa s podivným novým strihom videla v tom zábere naozaj po prvýkrát,“ navnadil na spot hovorca Telekomu. Na televíznych obrazovkách sa reklama objaví už v najbližších dňoch, píše portál sportky.zoznam.sk.
Zdroj: sportky.zoznam.sk Foto: instagram,Facebook/Peter Sagan [/sociallocker]