Peter Sagan uväznený na Kanárskych ostrovoch: Cyklista má COVID!

Dátum:

Koronavírus číha nielen na každom rohu, ale aj na plážach slnečného ostrova Gran Canaria. Svetovo známy športovec a jeden z najväčších cyklistických talentov histórie Peter Sagan, zostal uväznený na Kanárskych ostrovoch aj so svojím bratom a kolegom z prostého dôvodu: Covid 19!

Peter Sagan sa prihovoril svojim fanúšikom s priam šokujúcou správou. Svetovo uznávaný športovec, úspešný reprezentant Slovenska, člen tímu UCI WorldTeam Bora–Hansgrohe, sa aj napriek vrcholovej kondícií nakazil vírusom Covid-19: „Už zopár týždňov môj brat Juraj, náš spoluhráč Erik Baska a ja, trénujeme na Gran Canarii. 29. januára sme mali urobený PCR test v miestom laboratóriu, aby sme mohli letieť naspäť domov. Nanešťastie, výsledky neboli také, ako sme dúfali a všetci traja sme boli pozitívne testovaní na Covid-19.“

Peter sa však na sociánej sieti vyjadruje o priebehu ochorenia priaznivo a zatiaľ nič nenasvedčuje komplikáciám. V karanténe tak všetci traja športovci musia zotrvať najbližšie dni bez možnosti tréningu. Sagan vyjadril aj vďaku na adresu tímu, manažéra Ralpha Denka a voči zdravotníckemu oddeleniu, ktoré sa o nich stará. „Aj keď sme tisíce kilometrov od nich v izolácií, vždy sme sa cítili, ako keby sme boli priamo vedľa nich,“ dodáva slovenská reprezentačná špička.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/petosagan

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovensko zasypal záhadný žltý prach: NIE je to piesok ani repkový peľ!

Mnohí Slováci si všimli, že ich balkóny či autá...

Politológ o osude koalície: ,,Je magické, ako sa navzájom žerú, ale..!“

Hádky, osočovanie, klamstvá i vážne obvinenia sa stali neoddeliteľnou súčasťou...

Po smrti Jozefa Abrháma smúti Česko aj Slovensko: Prvé odkazy!

Česko aj Slovensko pred pár hodinami zarmútila smutná správa....

ŠOKUJÚCE zistenie: Zvrat v prípade obvinenia Plačkovej a manžela!

Influencerku Zuzanu Plačkovú a jej manžela Reného Strausza obvinila...