Legendárny český zabávač Petr Novotný v minulosti bavil svojimi vtipmi celé Čechy i Slovensko. Moderátor, ktorý sa stal súčasťou mnohých zabávaných programov, dokonca uvádzal vlastnú kulinársku šou, kde hýril skvelými nápadmi pri varení. Na nabitý pracovný program však trpko doplatil krvácaním do mozgu.

Zabávač Petr Novotný bol v 90. rokoch hviezdou českých i slovenských televíznych obrazoviek. Diváci jeho prejav milovali, pričom ich pravidelne bavil humornými historkami a rozhodne nešetril vtipmi. V roku 2013 však utrpel mŕtvicu a dostal sa na pokraj smrti. Moderátor zabojoval a z najhoršieho sa napokon dostal.

Zdravotné problémy ale naďalej pretrvávali, pričom sa situácia vystupňovala začiatkom roka 2018, kedy ho do pražskej nemocnice odviezla sanitka. Skolabovali mu totiž ľadviny a ďalšie dôležité orgány, v dôsledku čoho bol napojený na umelú ventiláciu. Mnohí fanúšikovia vrátane jeho syna sa obávali, že sa blíži moderátorov koniec.

72-ročný muž má však tuhý korienok a z bezvedomia sa nakoniec prebral. Po dlhých týždňoch strávených v nemocnici bol prepustený do domácej liečby, no definitívne sa utiahol do ústrania. Najnovšie spravil predsa len výnimku a zúčastnil sa akcie, kde podporil svojho syna Pavla, ktorý je starostom mestkej časti Řeporyje. Novotný vyzeral byť v dobrej kondícií, aj keď pochudnuto. S úsmevom si užil akciu po boku manželky.

Najnovšie fotky Petra Novotného môžete vidieť >>>TU<<< alebo >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz   |   Foto: Instagram/stars24.cz, YouTube, Facebook