Petra Vajdová je obľúbenou herečkou, ktorá sa pravidelne objavovala na divadelných doskách, v mnohých seriáloch, a dokonca účinkovala aj v niekoľkých filmoch. Má za sebou veľké množstvo pracovných skúseností, pričom mnohé z nich boli pre ňu veľkou výzvou. O to viac ju prekvapuje konanie niektorých jej hereckých kolegov.

Petre Vajdovej sa pred pár rokmi hrnuli pracovné ponuky z každej strany a bola jednou z najobsadzovanejších herečiek na Slovensku. Rok 2018 bol však pre ňu mimoriadne náročným, keď prepadla alkoholu a musela absolvovať protialkoholické liečenie v Česku.

Dnes je v plnej sile a opäť zarezáva na pľaci. Momentálne hviezdi v úspešnom seriáli Nemocnica. Aj napriek tomu, že má za sebou hodiny a hodiny pred kamerami, stále na sebe pracuje. O to viac ju nepríjemne prekvapuje prístup začínajúcich hercov. ,,Mladé herečky a herci ešte ani nie sú po škole a dostávajú obrovské príležitosti. Prestanú na sebe pracovať a sú suverénnejší ako my, ktorí to máme odmakané rokmi. Toto ja absolútne neuznávam,“ otvorene povedala 37-ročná brunetka v rozhovore pre TopStar.

Známa umelkyňa zdôraznila, že byť herečkou vôbec nie je jednoduché. ,,Naopak, je to strašne ťažký život. A ešte byť do toho aj mamou,“ uviedla Petra, ktorá sa stará o 3-ročného Martinka. Seriálová psychiatrička Vilma Hauptmannová taktiež odmieta sociálne siete a nepáči sa jej nový trend, kedy sú herci obsadzovaní podľa počtu fanúšikov alebo ich aktívnosti na sociálnych sieťach.

Rodáčka z Martina aj naďalej trvá na tom, že za každým hercom musí byť poctivá práca. Vajdová si zároveň začala všímať, že mladší hereckí kolegovia obľubujú plastické operácie či estetické výplne, aby pred kamerou vyzerali lepšie. Ona však žiadne zákroky na svojom tele neplánuje. ,,Ľudia si zvyknú na moju starobu,“ dodala herečka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

Zdroj: TV JOJ  |  Foto: FB/NEMOCNICA