Slovenská herečka Petra Vajdová (32) sa po dlhšej odmlke opäť vracia na televízne obrazovky. Posledné mesiace boli pre ňu nesmierne náročné, keďže sa musela vysporiadať s niekoľkými incidentmi, za ktoré si hlavne od fanúšikov vyslúžila poriadnu kritiku. No opäť nabrala odvahu a po troch mesiacoch je späť!

Petra sa ešte pred účinkovaním v tanečnej relácií Let´s Dance dostala do vážnych problémov, keď bola prichytená za volantom pod vplyvom alkoholu. Na obrazovkách sa verejne ospravedlnila a svoj čin oľutovala, čím opäť získala fanúšikov na svoju stranu.

V tanečných kolách sa jej darilo a každý predpokladal, že sa stane novou kráľovnou parketu. No pri generálke si natrhla svalový úpon, čo spôsobilo vnútorné krvácanie v nohe. Aj napriek snahe však musela nakoniec súťaž opustiť. No jej účinkovanie v televízií Markíza poriadne naštrbilo vzťahy so Slovenským národným divadlom. Dokonca kolovali klebety, že dala výpoveď.

Na tri mesiace sa úplne stiahla z verejného života a fanúšikovia sa obávali, že sa vykašle na svoju hereckú kariéru. No pred pár hodinami sa potvrdilo, že Vajdová bude účinkovať v novom markizáckom seriáli Detektív Dušo. Petra si zahrá súdnu lekárku, pričom sa objaví so zmeneným imidžom.

Zdroj: topky.sk  |  Foto: Instagram