Herečka Petra Vajdová to nemá ani po absolvovaní protialkoholického liečenia jednoduché. Po narodení synčeka prišiel jej manžel Martin o prácu kvôli alkoholu a teraz sa musí obracať sama. Najnovšie sa rozhodla pre nečakaný krok.

Petra Vajdová (35) si po protialkoholickom liečení začala dávať život konečne dohromady a po tajnom sobáši s Martinom porodila krásneho chlapčeka, o ktorého sa ako rodina starajú v Dunajskej Lužnej. Po tom, čo však Martin prišiel kvôli alkoholovému excesu o prácu na kamióne, ostal niekoľko mesiacov bez práce a obracať sa tak musela začať aj samotná herečka.

Petra však dostala viacero ponúk, vďaka ktorým sa mohla opäť vrátiť k svojmu remeslu. A hoci pred časom výrazne schudla a špekulovalo sa o jej zdravotných problémoch, zdá sa, že je všetko v poriadku. K jednej veľkej zmene v jej živote ale predsa len došlo. Petra sa z peňazí, ktoré zarobila, rozhodla pre kúpu bytu v paneláku, pričom si dopomohla aj hypotékou.

Herečka tak s rodinou podľa informácií Nového Času odišla z podnájmu v kľudnej štvrti a presťahovala sa do nového bývania, foto >>> TU <<<. Nová nehnuteľnosť je pritom napísaná len na Vajdovej meno, pričom manžel na tomto dokumente nefiguruje. To, prečo sa rozhodla pre kúpu bytu vo vlastnej réžií, je však nateraz záhadou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: YouTube/Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina, Televízia Markíza, Facebook/Martin Hrnčiřík