Počas piatkovej generálky sa slovenskej herečke stalo vážne zranenie, ktoré bolo natoľko bolestivé, že musela okamžite navštíviť lekára. Petrine zdravie bolo nalomené a taktiež aj ďalšie účinkovanie v tanečnej šou Let´s Dance.

Po jednom z tanečných krokov zacítila Petra bolesť, ktorá jej nedovolila pokračovať v tanci. Diagnóza lekárov bola hrozivá. Vajdová má natrhnutý svalový úpon a následné vnútorné krvácanie. Do poslednej chvíle sa čakalo na výsledky vyšetrení a  rozhodnutie samotnej tanečníčky, či sa na parket naozaj postaví.

Petra sa s pokorou ale veľkou odhodlanosťou rozhodla tancovať salsu so svojím tanečným partnerom Fabiom Belluccim. Na parket sa postavila s bandážou a choreografia bola samozrejme upravená. Aj napriek bolesti tancovala a predviedla krásny tanec. No pri ,,standing ovation“ bolo Vajdovej do plaču a na jej výraze tváre bolo jasné, že trpí. Jej výkon si však od Zuzany Fialovej vyslúžil prvých desať bodov (plný počet bodov) a od Janka Ďurovčíka dostala upozornenie, aby nešla cez mŕtvoly.

Foto: Facebook