Poslankyňa Martina Šimkovičová pred pár dňami poriadne rozvírila hladinu na sociálnej sieti, keď sa veľmi ostro ohradila voči LGBT spoločenstvám a gender ideológií. Najnovšie sa k jej postoju vyjadrili aj celebrity, ktoré sa verejne hlásia k láske k rovnakému pohlaviu.

Bývalá markizáčka sa už dlhšiu dobu verejne vyjadruje k LGBT spoločenstvu a gender ideológií, pričom nešetrí tvrdými slovami. ,,…je to najzvrátenejšie zo zvráteného, čo nám prináša tzv. liberálna demokracia,“ uviedla v najnovšom príspevku. Vo svojich názoroch sa dotkla mnohých voličov našej krajiny, ktorí sa neváhali brániť.

Na jej ostré slová zareagoval i módny návrhár Fero Mikloško. „Rozmýšľam, čo na toto napísať. Lebo mi je smutno, ale na druhej strane je mi jej ľúto. Je frustrovaná, muž ju o**bal. Ináč, bol to fešák! Rada pije a možno aj viac už, lebo takýto text dať dokopy, to by som nedal ani ja v najväčšom rauši! Podľa mňa to za ňu píše nejaký nevyt**kaný gay! Idem si dať na ňu drink a pripomenúť si, ako sa opitá po každom Let‘s Dance váľala po zemi,“ napísal v komentároch muž, ktorá sa verejne hlási k homose*ualite.

Vyjadrenie 48-ročnej političky však nahnevalo aj exsuperstaristu Jakuba Petraníka, ktorý sa pred pár mesiacmi priznal k vzťahu s mužom.  „Tým, že ona je zo šoubiznisu, mi príde, že je buď taká blbá, alebo je to vyslovene o tom, že potrebuje mať ľahko zarobené peniaze, lebo v parlamente nič neurobila a snaží sa silou-mocou chytiť si jednoduchší ľud, ktorý na takéto veci skáče, lebo dnes je moderné robiť z homose*uálov strašiakov. Vyslovene to považujem za taký jej populizmus, že potom nebude mať čo robiť, tak sa toho bojí, a tým pádom vypúšťa zo seba takéto nezmysly. Evidentne vedela, že to bude mať úspech, ináč by to nepísala,“ povedal Petraník pre pluska.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Komentár Fera Mikloška

Návrhár tvoril 15 rokov pár s Rasťom Holubcom
Spevák Jakub Petraník chodí s Petrom Klímom

Zdroj: Facebook/Martina Šimkovičová  |  Foto: Facebook/Stojatá Voda 2.0, Výtvarné kurzy Miró, Jakub Petraník, Fero Miklosko