Letné prázdniny prekročili pomyselnú polovicu, pričom už o pár týždňov sa na televízne obrazovky vrátia veľkolepé projekty. Medzi inými sa diváci môžu tešiť aj na šou Česko Slovensko má talent, kde si do poroty už štandardne zasadne známa zostava.

Tá však na výber semifinalistov tentokrát nebude sama a fanúšikovia relácie sa môžu tešiť aj na ďalšie zvučné mená! K Diane Mórovej (53), Marte Jandovej (49), Jarovi Slávikovi (49) a Jakubovi Prachařovi (39) sa v jedenástom ročníku pripoja aj nové osobnosti, ktoré na obrazovky prinesú nielen nový pohľad, ale aj humor.

TV JOJ avizovala, že v aktuálnom ročníku nastane v porote zmena a každý týždeň ju posilní jeden nováčik. Ku katom talentov sa tak pridajú hudobníci Michal Ego Straka, Marián Čekovský, Štěpán Kozub a Vojta Dyk. Český spevák priznal, že Talent síce nikdy nevidel, nakoľko doma nemá televízor, avšak veľmi sa teší na všetkých talentovaných ľudí.

„Najprv som sa toho obávala, že sa budeme prekrikovať a nebudeme sa počuť. Ale moje obavy boli zbytočné a zistila som, že je to naozaj veľmi dobré, pretože päť hláv je vždy viac ako štyri. S každým sme si absolútne sadli, každý je veľmi pozitívny a iný. Je to pre mňa oživenie,“ uviedla k novinke Diana Mórová. Diváci sa pritom môžu opäť tešiť aj na stabilnú dvojicu moderátorov, ktorými budú Jasmina Alagič a Jakub Gránský.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ, Nový Čas, IG/tvjoj