Hoci do Vianoc ostáva ešte mesiac, vo viacerých domácnostiach už stojí vyzdobený stromček. Ten svoj ukázala fanúšikom aj influencerka Zuzana Plačková, ktorá sa tentokrát rozhodla pre exkluzívne gule.

Zuzana Plačková je známou milovníčkou luxusných značiek, ktorými pravidene zásobuje svoj šatník či domácnosť, a rovnako miluje i Vianoce. Najnovšie zabila dve muchy jednou ranou – vianočný stromček ozdobila okrem iného aj guľami značky Chanel.

Úspešná podnikateľka sa počas zdobenia stromčeka nechala natočiť a o video sa podelila so sledovateľmi na Instagrame. Viacerí sa však pozastavili práve nad bielymi guľami s výrazným logom svetoznámeho módneho domu. ,,Ježiš, otrasné gule, už len logá by som si vešala na stromček 🙈🙉 Asi si zavesím Tesco, Lidl, Jednota 😂 Ak to má byť reklama, tak beriem, ale inak? Prečooo logaaa nevkusné a to vás mám pritom rada 😁,” pýta sa Zuzany jej fanúšička. Aj inú zaujímala pointa netradičných ozdôb.

,,Vám aspoň nezmazala koment, keď som sa ku guliam vyjadrila. Asi si tak moc za tým stojí… Akože nič mi na nej nevadí, však preto ju sledujem,, ale nedávajú mi tiež zmysel takéto gule, tak ako aj ruže, trávy a pod. chobotiny, čo ľudia vedia na stromčeky vešať. Samozrejme, že každého vec, ale asi sa naozaj netreba čudovať 🤣,” reagovala ďalšia dáma. Mnohí sa však Zuzky zastali s tým, že je to absolútne jej vec, čo si dáva na vianočný stromček.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Video Zuzany, ako zdobí stromček, si môžete pozrieť na jej Instagrame — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova