A povedala si dosť! Zuzana Plačková, ktorá sa na Slovensku preslávila najmä vďaka svojej prostorekosti, ktorú naplno ukázala v šou Hotel Paradise, si opäť nedávala servítku pred ústa. Tento raz sa vyjadrila na adresu všetkých, ktorí neustále špekulujú nad jej dlhom vo Všeobecnej zdravotnej poisťovni.

Dlhuje tisíce a zrejme jej to až také vrásky na tvári nerobí. Instagramová hviezda Zuzana Plačková, ktorá si momentálne užíva rozprávkový život, leží v žalúdku mnohým neprajníkom. Tí na ňu opakovane vytiahli rest z minulosti, ktorým je dlh voči sociálnej poisťovni vo výške viac ako 3,5 tisíc eur: ,,No, ako som si mohla všimnúť, niektorí ľudia už nevedia, čo k**va na mňa vymyslieť, lebo proste tak sa mám dobre, tak už začínajú vyťahovať úplne to staré, na ktoré som sa už vyjadrila xy-krát, a to je moja zdravotná poisťovňa,” prihovára sa plavovláska ku svojim fanúšikom na Instagrame. Počas cesty do Prahy, ktorú absolvovala so svojim manželom Reném, ozrejmila fanúšikom súkromnú záležitosť, ležiacu v žalúdku mnohým sledovateľom.

,,Tak pre tých, ktorí neviete, áno, nehanbím sa za to, mám dlh na zdravotnej poisťovni, ktorý sa mi nenavyšuje odvtedy, odkedy podnikám, klasicky, ale proste nebudem dávať exekútorom do huby moje peniaze. Takže, keď bude amnestia vo Všeobecnej zdravotnej poisťovni, dlh si vyplatím asi ako prvá, nemám s tým problém vytiahnuť tie peniaze a zaplatiť to, ale na úkor exekútorov proste nedokážem ten dlh vyplatiť. Môj dlh nenarastá, lebo si riadne platím tú poisťovňu, hento je nerest z mládí, neriešim to,” priznala bez okolkov. Nuž, len aby sa to nevyšplhalo do astronomických výšok.

 

Vyjadrenie Zuzany Plačkovej k predmetnej kauze prostredníctvom sociálnej siete Instagram

 

 

 

 

 

Zdroj/Foto: Instagram, dlznik.zoznam.sk