Instagramová hviezda Zuzana Plačková prešla v posledných rokoch premenou, ktorá vyráža dych. Z prostorekej playmate s nadpojenými platinovými vlasmi a výrazným dekoltom sa postupom času stala brunetka, pričom transformáciou neprešlo len jej telo, ale predovšetkým tvár.

Zuzana Plačková sa nikdy netajila náklonnosťou k estetickej medicíne, vďaka ktorej sa z nej rokmi stala úplne iná žena, akú diváci spoznali v reality šou Hotel Paradise. Kým si plasticky nechala zväčšiť a následne zmenšiť dekolt, šikovnými rukami chirurgov prešiel aj jej nos či zaguľatené pozadie. Hviezda Instagramu si však pravidelne necháva nadpájať dlhé husté vlasy či mihalnice, no výnimkou nie sú ani jej neprehliadnuteľné pery.

Snáď najvýraznejšou premenou však bol u Zuzany stomatologický zákrok, kedy si nechala upraviť celý chrup, ktorý odbivujú jej fanúšikovia dodnes. Aj cenovo nákladnejšie premeny ale majú svoje úskalia, o čom sa pred okamihom presvedčila i samotná influencerka. Ako sa totiž pochválila na sociálnej sieti Instagram, na cukríku sa jej podarilo zlomiť si jeden z predných zubov! „Čo myslíte, keď dám ten zub pod vankúš, dojde zúbková víla?“ pýta sa fanúšikov o „dvojku“ chudobnejšia kráska. Tomu hovoríme „šťastie“!

 Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/queen.plackova