Reality šou Farma 10 už pozná svojho oficiálneho víťaza, ktorým sa stal súťažiaci Dominik Porubský. Okrem mladíka, ktorý bol favoritom aj pre množstvo divákov, sa však do povedomia verejnosti dostali i ďalší farmári, pričom najvýraznejšou tvárou bola jednoznačne Karin Dvořáková.

Po ukončení desiatej série reality šou Farma sa takmer všetci súťažiaci snažia presadiť či už na Instagrame, YouTube alebo v podnikateľskej sfére. Po Dade a Renáte, ktoré si otvorili vlastné salóny, prípadne “raperovi” Jurajovi, sa tentokárt o slovo hlási aj blondínka Karin. Práve ona si zo žien získala na sociálnej sieti Instagram najväčší počet fanúšikov, pričom iba pred chvíľou priznala absolútnu novinku. Karin sa chystá na plastiku!

Ešte v ranných hodinách zdieľala krátke video z čakárne u plastického chirurga Dušana Červeňa, ktorý sa okrem iných postaral aj o Zuzanu Plačkovú. Karin pre portál Markiza.sk priznala, že si mieni dať upraviť prsia: „Áno, rozmýšľala som nad tým dlho. Chcem silikóny, budem mať o niečo väčšie prsia, ale nebude to nič vulgárne ani lacné. Ja mám prirodzene veľké prsia, ale túžim po tom, aby mali aj dobrý tvar. Na Instagrame budem zverejňovať celý priebeh príprav na operáciu. Chcela by som tak aj iným dievčatám ukázať, že sa tohto zákroku nemusia báť.”

Zdroj: Instagram/Karinett, markiza.sk