Štáb seriálu Dunaj, k vašim službám si pre divákov zakaždým pripraví výživný emočný koktejl. Štvrtková časť nebola výnimkou, pričom to, čo sa udialo v závere, nikto nečakal.

Lena (Janka Kovalčíková) je, našťastie, z najhoršieho vonku a po roku sa dostala z drápov svojho manžela Antona Holubca (Filip Tůma), ktorý z nej spravil psychiatrického pacienta a nasilu ju dopoval liekmi.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa JAN KOLENIK (@jan_kolenik)

Mladá Nemka sa počas prechádzky so sestrou Helgou (Jana Majeská) a malým synovcom Johanom konečne uvidela so svojou životnou láskou Kasperom (László István Béhr). Diváci Dunaja ostali pri sledovaní ich láskyplného stretu pohľadov úplne dojatí. Po návrate domov ich však čakal šok. Walter k nim pozval práve zlomyseľného Holubca.

Nový idol? Pozrite sa na súkromné fotky fešáka Kaspera z Dunaja!

Aký je dôvod Holubcovej návštevy? Na odpoveď si musia fanúšikovia počkať až do odvysielania ďalšej časti. ,,Musím si ísť predplatiť Voyo, bo nevydržím do utorka…,” zanechala pri videu na Instagrame istá diváčka. ,,To Vám nepomôže 🙁 Ja Voyo mám a novú časť dávajú až v deň, kedy pôjde v TV :(,” reagovala na jej komentár ďalšia sklamaná dáma, ktorá sa nevie dočkať pokračovania. ,,A teraz do utorka čo 😳,” píše iná diváčka.

,Ja dúfam, že na základe informácií, ktoré na Holubca má, by mohol anulovať manželstvo s Lenou,” znie jedna z viacerých dedukcií, podľa ktorých by mohol visieť vo vzduchu koniec nešťastného manželstva. A čo si myslíte vy? Svoj názor nám môžete zanechať na Facebooku v komentári pod článkom.

Zdroj/Foto: TV Markíza, Markiza.sk