5. séria úspešného markizáckeho seriálového hitu s názvom Pán profesor prišla v pondelok večer do svojho finále. To, čo však nastalo v úplnom závere, nečakal zrejme naozaj nikto.

Divoká rozlúčka so slobodou, záhadná podprsenka, stratené prstene či zistenie, že miesto plánovanej svadby, ktorá má prísť už o tri dni, nie je zarezervované. Posledná časť piatej série obľúbeného seriálu Pán profesor bola plná nečakaných momentov. Napokon sa ale zdalo, že všetko dobre dopadlo a svadba Sama a Klaudie prebehne v tom najkrajšom duchu.

pán profesor

Diváci ostali určite príjemne prekvapení nielen z očarujúcej nevesty Gabiky Marcinkovej a fešného ženícha Tomáša Maštalíra, ale aj z prítomnosti hostí. Veľkej udalosti hlavných hrdinov, ktorá sa odohrala na školskom dvore, sa totiž zúčastnili i bývalí gymnazisti, a teda herci Krištof Králik, Martin Klinčúch, Matúš Kolárovský či Ráchel Šoltésová.

V úplnom závere však namiesto očakávaného happyendu, akým sa končí väčšina seriálov, prišiel šokujúci zvrat. Predtým, než mal Samo povedať svoje áno, všetkých vyhnal zo svadobného stanu, pretože si všimol, že doňho uniká plyn. Šťastné úsmevy tak nahradil veľký strach, útek a výbuch. A čo nasledovalo potom? TV Markíza na Instagrame sľubuje, že fanúšikovia už čoskoro dostanú odpoveď.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Záver Pána profesora

Zdroj/Foto: TV Markíza, Instagram/tvmarkizaofficial