Už o pár dní sa na obrazovkách televízie Markíza spustí piata séria dlho očakávanej šou Tvoja tvár znie povedome, v ktorej nastalo zopár personálnych zmien. Okrem nových súťažiacich sa na poste moderátora objaví miesto Pyca sympatický Martin Nikodým, pričom inovácie neobišli ani porotu.

V tej nahradí bývalého súťažiaceho Andreja Bičana obľúbená herečka a humoristka Zuzana Kubovčíková Šebová. Pre hviezdu seriálu Horná Dolná to bude celkom nová poloha, nakoľko ako porotkyňa sa doposiaľ neobjavila v žiadnej televíznej šou. Mamička synčeka Rudka, s ktorým si užíva materskú dovolenku, sa pomaly, ale isto vracia do verejného diania a ako uviedla pre Markízu, sama je veľkým fanúšikom šou Tvoja tvár znie povedome.

“Nevedela som si predstaviť, z koho by sa dala vyskladať nová zostava, o to viac potešená som bola. Je tam veľa nových tvárí, ľudí, ktorých by možno nik nečakal,” uviedla Zuzana pre portál markiza.sk. K novej šou okrem súťažiacich nafotila nové snímky aj porotkyňa, ktorá pred objektívom pôsobí doslova čarovne. Veď posúďte sami.

Foto: Markiza, Instagram/tvojatvarzniepovedome