Piatkový večer patril v televízii Markíza pilotnej časti novej reality šou Ruža pre nevestu. Pred úspešným Tomášom Tarrom sa predstavilo počas večera až 18 krások, z ktorých si však tri museli zakrátko pobaliť kufre. Reakcie slovenských divákov na “zoznamku” sú ale rozpačité.

Nová markizácka šou Ruža pre nevestu už odštartovala svoju pilotnú časť, v ktorej sa 18 dievčat predstavilo úspešnému mladému mužovi, Tomášovi Tarrovi. Krásky sa v horúcom Turecku ukázali v pútavých róbach s netradičnými darčekmi pre svojho ženícha, no na konci večera si tri z nich museli pobaliť svoje kufre a opustiť vilu.

Medzi súťažiacimi sa pritom objavili i známe účastníčky Farmy či SuperStar. A hoci sa každá z prítomných dám snažila niečím zaujať, Tomáš už po prvých chvíľach musel 3 z nich poslať domov. Sklamané a smutné tak ostali krátko po príchode Tina Gvušč, Zuza Baquero a Diana Keszegová. Tvorcovia šou pritom už teraz sľubujú medzi súťažiacimi napätie i konflikty v boji o srdce vysnívaného muža.

Nahnevaní však ostali aj mnohí diváci, ktorí nie sú stotožnení s výzorom dievčat a celkovým priebehom výberového procesu. Na sociálnej sieti viacerí zanechali poriadne tvrdé odkazy: “Joj, Bože, váľam sa od smiechu, no neviem, ale myslím si, že si nevyberie, samá kačica, kozy až pod nosom a tie tetovania ako basisti,” myslí si Alena. “Program “Miss napichaná papuľa”,” poznamenala Mária. “Táto súťaž, či čo to je, to je tak ponižujúce, ja by som tam nešla, keby som do konca života bola sama,” dodáva pobúrene Jarka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Televízia Markíza/Ruža pre nevestu | Foto: FB/Televízia Markíza