Krásna, úspešná, obľúbená, no opäť bez chlapa. Známa moderátorka, influencerka a modelka Mária Zelinová v láske očividne šťastie nemá. Ako sa ukázalo, ani jej posledný partner pre ňu nebol ten pravý.

Mária Zelinová randila od minulého roku s príťažlivým Tomášom, s ktorým pôsobili ako dokonalý párik. Žiaľ, na idylický vzťah to nestačilo. Pred pár dňami Majka na Instagrame zanechala záhadný príspevok.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Maria Zelinova (@mariazelinova)

„Bol to môj sen. Mala to byť moja najkrajšia dovolenka, na ktorú budem celý život spomínať. Tam bola, no teraz sa ju snažím len vytesniť – celý ostrov a všetko, čo som tam zažila. Po Bali veta: “nie je dôležité, kde si, ale s kým si” je pre mňa už len nepríjemnou pripomienkou toho, ako je dôležitý správny odhad na ľudí,“ napísala moderátorka Fun rádia po dovolenke v exotickom raji. O niečo neskôr prišlo z blondínkinej strany obšírnejšie vysvetlenie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Maria Zelinova (@mariazelinova)

Ja by som asi mala po rozchode plakať, ale to sa nedá, toľko šťastia vo mne, že až nechápem. Zo života myslím, takýto slobodný pocit, ako mám posledné dni, som dlho nemala. Nie je to až čudné?“ vyznala sa zo svojich emócií krásna modelka.

„Ja proste nie som typ ženy, ktorá by vyhľadávala vzťah, kde je dieťa a ex frajerka na dennej báze… je to obrovská obeta, keď žena pre lásku k mužovi “prekope” svoj život. A obdivujem vás všetky, ktoré tak žijete. Ale záleží aj od muža, ako to vie ukočírovať…” naznačila jeden z dôvodov rozchodu Mária. Tá by chcela mať po boku muža, pri ktorom môže byť ženou a nie chlapom a všetko riešiť, muža, ktorý ju bude učiť, vysvetľovať, ukazovať nové veci a bude jej vzorom. Držíme palce!

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Maria Zelinova (@mariazelinova)

Zdroj/Foto: Topky, Instagram/mariazelinova