Ešte počas účinkovania Lary Dizdarevič v Ruži pre nevestu sa sociálnymi sieťami a následne aj médiami začala širiť informácia, že kráska vraj randí s moderátorom šou Krištofom Králikom. Ten sa až doteraz ku kauze nevyjadroval.

Pred mesiacom sa sociálnou sieťou Tik Tok rozšírila čiernobiela fotka Lary, za ktorou stojí svalnatý muž. Užívatelia sa začali domnievať, že by to mohol byť moderátor Ruže pre nevestu Krištof Králik, pričom okamžite vznikla klebeta, že sa dvojica stretáva. Teraz sa ukázalo, že fotku pôvodne zverejnil na svojom profile dokonca sám Krištof, čím potvrdil, že išlo naozaj oňho.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristof Kralik 🐇 (@kristofko)

,,Následne z toho vznikol nejaký virálny Tik Tok, ktorý sa ku mne vlastne ani nedostal. A potom následne na to bol článok v Emme, že sme spolu, a ja som vlastne dostal iba také tri šoky, ktoré som nechal úplne svojvoľne plynúť. Mi to bolo jedno, že kto čo tvrdí. Ja som iba napísal Lare, že ahoj… To bola naša prvá komunikácia od Ruže… Že vraj spolu chodíme, nevieš o tom niečo?” objasnil pre Markiza.sk situáciu okolo kauzy s Larou Krištof.

Účastníčka, ktorá uplynulý piatok zo šou vypadla, o danej veci vedela, takže fešákovi vysvetlila, čo sa vlastne stalo. Ich vzťah hneď nato poprela, no napriek tomu Krištofovi stále chodili správy a komentáre na príspevky, že čo si dovoľuje chodiť s Larou. ,,Nechodím,” povedal rázne herec, ktorý je podľa svojich slov single. Ako ale doplnil, rozvod s manželkou ešte stále neprebehol.

Lara po Ruži zmenila imidž! Spoznáte ju s novými vlasmi?

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Voyo/Ruža pre nevestu