Svadba je pre mnohé ženy jedným z najkrajších a nezabudnuteľných momentov života, no čo ak ženích zmizne iba pár hodín po obrade? Radostný deň sa veľmi rýchlo môže zvrtnúť na nočnú moru. Ťažko si tak predstaviť, čo prežívala česká nevesta, ktorá netušila, kde sa nachádza jej milovaná polovička.

Pred pár dňami sa v Semilsku vo východnom Česku uskutočnila radostná udalosť, ktorou bola svadba. Obrad i začiatok hostiny prebehol bez problémov. Krátko pred jedenástou v noci však na tiesňovej linke zaznamenali telefonát, podľa ktorého zmizol z oslavy 26-ročný ženích.

Aj keď sa zo začiatku zdalo, že ide iba o žart, po mužovi sa akoby zľahla zem. Nevesta sa obávala, že v opitosti mohol spadnúť v horskom teréne. Okamžite sa začalo pátranie, pričom pomáhali služobné psy, no aj 55 svadobčanov. Les prehľadávali do tretej ráno, keď prišla dobrá správa. Policajtka si s jedným zo svadobčanov všimla ženícha, ktorý sa nachádzal asi kilometer od miesta, kde sa konala svadobná hostina.

Pravdou je, že mladík to skutočne prehnal s alkoholom a rozhodol sa prejsť do lesa. Neuvedomil si, že prešiel približne tri kilometre a na čistinke následne zaspal. Keď sa prebral, rýchlo sa rozhodol vrátiť za svojou nevestou. ,,Aj my sme mali z tohto šťastného konca pátracej akcie radosť a novomanželom prajeme do ďalšieho spoločného života veľa šťastia a spokojnosti,“ odkázali českí policajti na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: FB/Policie ČR