Konflikty na pracovisku sú každodennou realitou, pričom môžu výrazne narušiť atmosféru medzi zamestnancami. Zdá sa, že nie je dôležité, kde k hádke dôjde, keďže vymeniť si svoje názory vo výške tisícok kilometrov nad zemou neváhali ani dvaja piloti.

Pred pár týždňami došlo priamo v lietadle k šokujúcemu incidentu, ktorého detaily vyplávali na povrch až v týchto dňoch. Dvaja piloti francúzskej leteckej spoločnosti Air France leteli zo Ženevy do Paríža, no krátko po štarte medzi nimi došlo k hádke.

Ich výmena názorov napokon vyústila do bitky, keď jeden z pilotov udrel kolegu do tváre, v dôsledku čoho sa vzájomne držali za goliere a kričali na seba. Do kokpitu lietadla museli vstúpiť letušky, ktoré sa snažili konflikt upokojiť. Napokon jeden z členov palubného personálu musel zostať v prítomnosti pilotov až do konca letu.

Podľa zverejnených informácií zvyšok letu prebehol bez komplikácii a lietadlo bezpečne pristálo. Predstaviteľ aerolínii oznámil, že obaja piloti boli okamžite suspendovaní. Podľa Úradu vyšetrovania a analýz spomínaní zamestnanci nedodržali predpísané procedúry počas bezpečnostných incidentov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: latribune.fr  |  Foto: Pixabay, FB/Air France