Už o pár hodín budú môcť diváci sledovať dlho očakávané finále jubilejnej desiatej reality šou Farma. Jeden zo súťažiacich si tak domov odnesie rozprávkovú výhru vo výške 75-tisíc eur. Televízia Markíza avizuje, že pôjde o poriadne napínavý súboj, ktorého sa zúčastnia rodiny i priatelia farmárov, ba dokonca aj vypadnutí účinkujúci.

Ukončenie každej série Farmy sa nesie vo veľkom štýle, pričom nechýbajú špeciálne vystúpenia či dojemné priznania niektorých z farmárov. Ani tentokrát to nebude inak. Finále sa zúčastnia aj celebrity, ktoré si v rybárskej osade čo to odžili. Pôjde o Ibrahima Maigu, Silviu Šuvadovú a Martina Šmahela.

Podľa najnovších informácií sa však v štúdiu neobjavia Twiinsky, resp. Veronika a Daniela Nízlové a Katka Brychtová. V posledných rokoch mali súťažiaci povinnosť zúčastniť sa na oficiálnom ukončení relácie, čo im vyplývalo zo zmluvy. Ak by chýbali, museli sa pripraviť na poriadne mastnú pokutu. Opäť sa však potvrdilo, že celebrity aj mimo Farmy majú stále určité privilégiá.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: markiza.sk, Facebook/Farma