Polícia zverejnila prosbu o pomoc pri pátraní po dvoch nezvestných maloletých chlapcoch zo Spišského Štiavnika. Od 28. augusta sa neukázali doma, no zmizli spolu s mamou Martinou.

Polícia prosí o pomoc pri vypátraní dvoch chlapčekov zo Spišského Štiavnika, ktorí sa od 28. augusta nevrátili domov. Zmiznutie ohlásil polícii druh Martiny Goleňovej (28), ktorá zmizla spolu so synmi. Vystrašený druh nedostal od ženy žiadne správy o odchode a vychovával s ňou spoločne Samuela Chripka (3), ktorý je jeho vlastným synom a Tomáša Goleňa (5), ktorého mala Martina z predchádzajúceho vzťahu.

Zmiznutie nahlásil na polícii muž až 3. októbra, no doposiaľ sa zmiznutých nepodarilo vypátrať. Goleňová Martina má 165 cm, je štíhlej postavy, má 47 kg a tmavohnedé vlasy a modré oči. Samuel Chripko má 100 cm, 18 kg a tmavohnedé vlasy a modré oči. Tomáš Goleňa má 120 cm, 23 kg a svetlohnedé vlasy a modré oči. Na lýtku pravej alebo ľavej nohy má viditeľnú hnedú pigmentovú škvrnu.

Polícia sa týmto obracia na verejnosť s prosbou, aby v prípade akýchkoľvek informácii o zmiznutých osobách neváhala kontaktovať známe telefónne číslo polície 158. O zmiznutí informovala hovorkyňa KR PZ v Prešove Jana Lygdayová.

Martina Goleňová (28)
Tomáš Goleňa (5)
Samuel Chripka (3)

Zdroj │ Foto: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Prešove