Polícia Slovenskej republiky sa snaží byť v čase hrozby koronavírusu nápomocná všetkým občanom, ktorí ju atakujú množstvom požiadaviek či otázok. Kým muži zákona robia všetko, čo je v ich silách, aby pomohli, pravidelne sú zasypávaní i správami, ktoré si neraz vyžadujú mimoriadnu dávku nadhľadu.

V týchto dňoch, kedy sú Slováci priamo ohrození možnosťou nákazy koronavírusom, sa obracajú s množstvom otázok nielen na zdravotníkov, ale aj na políciu. Štátny orgán však pristupuje k svojim sociálnym sieťam s istou dávkou nadhľadu, čoho dôkazom sú aj nedávne odpovede na starosti občanov. Tí posielali polícii prostredníctvom Instagramu správy, na ktoré si počas predchádzajúcich dní našli administrátori stránky čas.

Reakcie zo strany mužov zákona však rozdelili Slovákov na dva tábory, a kým jedna časť je z ich odpovedí nadšená, druhá nešetrí kritikou. Ako totiž občania uvádzajú, zástupcovia spravodlivosti by si mali ponechať aspoň istú dávku vážnosti a nevysmievať sa z aktuálnej situácie či otázok ľudí. Naopak, niektorí oceňujú humor polície, ktorá ich svojimi reakciami v ťažkých časoch zabavila. Ku ktorej skupine sa pridávate vy?

Odpovede polície na otázky Slovákov

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/policiaSR