Polícia sa obracia na verejnosť s prosbou o pomoc. Spolu so zúfalými rodičmi sa snažia nájsť Barboru, ktorá utiekla z ústavu na liečbu závislosti od drog spolu s kamarátkami. Tie sú však už mŕtve a rodina sa obáva najhoršieho.

Políca sa obracia s prosbou o pomoc pri pátraní po Barbore Holišíkovej. Tá mala 11. júla utiecť z ústavu, kde sa liečila zo závislosti od drog spolu s dvomi kamarátkami. Tie však postihol krutý osud a momentálne už nie sú nažive. Telo jednej z nich našli v Svätom Jure a druhá vyskočila z okna.

Rodičia sa obávajú najhoršieho scenára a žiadajú verejnosť o pomoc spolu s HAKA: “Veľmi akútna žiadosť o pomoc. Barbora je závislá na drogách a utiekla z ústavu, kde sa mala liečiť. Barbora je naozaj vo vážnom ohrození života a veľmi potrebujeme Vašu pomoc, aby neskončila aj ona TRAGICKY. HAKA je v kontakte ako s otcom, tak aj matkou, ktorí obaja veľmi aktívne pátrajú, kde sa nachádza. Už sú veľmi unavení a žiadajú Vás o pomoc aj keď vedia, že niektorí po tejto výzve budú písať nepríjemné komentáre. Strašne Vás prosia, aby ste pomohli vypátrať ich dcéru, o ktorú nechcú prísť a milujú ju. Podľa všetkého sa BARBORA nachádza na byte u nejakého dílera. HAKA zistila minimálne dvoch, u ktorých bola, ale vyhodili JU!!! Ľudia, prosíme Vás o pomoc!!!” znejú zúfalé slová.

Barbora Holišíková sa narodila v roku 2002 s bydliskom v Považskej Bystrici. Pátranie bolo vyhlásené už 11. júla OR PZ v Čadci. Barbora má 155 cm, štíhlu postavu, čierne rovné dlhé vlasy, modré oči. Na sebe mala tmavé nohavice a ružovú mikinu. Jej aktuálna podoba je vyobrazená na prvom obrázku. Ak máte o nezvestnej akékoľvek informácie, kontaktujte políciu na čísle 158.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Aktuálna podoba Barbory

Zdroj │ Foto: Facebook/HAKA – Cielené pátranie po osobách, Polícia SR