Polícia varuje občanov: Necestujte do tohto krajského mesta!

Dátum:

Epidemiologická situácia na Slovensku je v jednotlivých krajoch rozdielna, v dôsledku čoho sa sprísňujú bezpečnostné opatrenia. V jednom z krajských miest je však pribúdajúci počet nakazených natoľko alarmujúci, že musela zasiahnuť polícia.

Nitrianska polícia od dnešného dňa (5. januára) sprísňuje kontroly v súvislosti s potrebou cestovania do krajského mesta. Muži zákona chcú zamedziť veľkému počtu obyvateľov v meste, v dôsledku čoho dôjde k zníženiu možnosti nákazy.

Príslušníci policajného zboru sa však rozhodli pristúpiť k ďalšiemu radikálnemu kroku. ,,Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre vyzýva občanov, aby dodržiavali aktuálne protiepidemiologické opatrenia s dôrazom na zákaz vychádzania a do Nitry necestovali,“ uvádza sa na sociálnej sieti.

V prípade, ak by občania predsa len museli do mesta cestovať kvôli práci, vrátane podnikateľskej činnosti, je nutné zabezpečiť si potvrdenie od zamestnávateľa alebo iný dokument potvrdzujúci účel cesty. Primátor mesta Nitry Marek Hattas sa momentálne snaží rozšíriť počet mobilných odberných miest na pretestovanie ľudí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Polícia SR-Nitriansky kraj

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Fatálna nehoda autobusu a kamióna: Polícia hlási ťažko zranené osoby!

Stredajšie ráno sa začalo na slovenských cestách fatálnou dopravnou...

Fantastická premena Katky Koščovej: S novou postavou vyzerá božsky!

Katka Koščová sa v roku 2004 stala víťazkou prvej série...

Richard Sulík to natrel Matovičovi: Po roku má byť štátna kasa v…!

Zdá sa, že ďalšia koaličná kríza je na spadnutie....

Herečka s manželom idú do väzenia: Tri roky zneužívali 13-ročnú školáčku!

Slávna herečka čelí spoločne s manželom mimoriadne vážnemu obvineniu,...