Polícia vyzýva mužov, ktorí prišli do intímneho kontaktu s touto ženou, aby sa išli dať ihneď vyšetriť. Zverejnili aj prezývku, pod ktorou prostitútka vystupovala.

[sociallocker]Česká prostitútka z Královohradeckého kraja mala opakovane nechránený pohlavný styk so svojimi klientmi, informuje portál idnes.cz. O tom, že je nakazená vírusom HIV vedela už od roku 2012. Svoje služby ponúkala na internetových portáloch amateri.cz alebo amateri.com, na ktorých vystupovala pod prezývkou Niky69, povedala hovorkyňa Ivana Ježková.

Kriminalisti vyzývajú mužov, ktorí mali s touto ženou pohlavný styk, aby sa dali hneď vyšetriť a prihlásili sa na polícii ako svedkovia, ich údaje budú, samozrejme, spracované diskrétne, tvrdia. Portál idnes.cz informuje, že 27-ročnú ženu obvinili zo spáchania dvoch trestných činov, a to z pokusu ťažkého ublíženia na zdraví a šírenia nákazlivej ľudskej choroby. Hrozí jej 12 rokov väzenia. So svojimi zákazníkmi sa mala stretávať v Svinaroch pri Hradci Králové a odtiaľ sa presunúť do blízkeho lesa. Mesačne mala mať okolo 20 zákazníkov. Polícia zatiaľ našla 9 mužov, ktorí sa priznali k pohlavnému styku s touto ženou.

Zdroj: zpravy.idnes.cz | Foto: pexels.com[/sociallocker]