Polícia zadržala PODOZRIVÉHO z Kuciakovej vraždy: Odhalil ho tento JEDINÝ detail!

Dátum:

Polícia vo štvrtok od skorých ranných hodín zasahovala v Kolárove, kde zadržali dokopy osem podozrivých osôb. Medzi nimi je však aj istý Tomáš S., ktorý mal údajne skutok spáchať. Odhaliť ho mal pritom jediný detail.

Polícia vo štvrtok od skorých ranných hodín až do podvečera zasahovala v Kolárove, kde napokon zadržala osem podozrivých osôb. Najzaujímavejšiou sa ale stal Tomáš S., ktorý v minulosti pracoval ako policajný vyšetrovateľ. Ide o približne 40-ročného muža, ktorý býval v dome s rodičmi a všetci ho poznali ako nekonfliktného suseda. Chodieval aj na tréningy Jiu-Jitsu, kde podľa trénera tiež vždy vystupoval milo a nemal s nikým problémy.

O to viac je okolie muža šokované z ranného zásahu NAKA v malom meste a z obvinenia z ohavnej dvojnásobnej vraždy, ktorá už pol roka otriasa celým Slovenskom. Aj keď má polícia 48 hodín na to, aby podala návrh na väzobné stíhanie voči Tomášovi Sz., advokát rodiny Kuciakovcov Daniel Lipšic je presvedčený, že materiálov na vznesenie návrhu je dostatok a vyjadril dôveru vo vyšetrovací proces.

Polícii pritom malo pri niekoľkomesačnom pátraní po vrahovi pomôcť banálne zlyhanie. Vrahovia si totiž mali vyhľadať Kuciakov dom pred zločinom pomocou Street View služby na Google, ktorá umožňuje reálny náhľad na ulicu či priamo hľadaný dom. Podľa TV JOJ ich mala pri čine odhaliť IP adresa počítača, z ktorého vyhľadávanie vykonávali. Ďalšie podrobnosti prinesie polícia v najbližších dňoch. Nasledujúce video tiež odhaľuje, ako sa vrah pravdepodobne dostal do Kuciakovho domu.

Tomáš S. je podozrivý z dvojnásobnej vraždy, kedysi pracoval ako policajný vyšetrovateľ

Zdroj: aktuality.sk, noviny.sk, hnonline.sk │ Foto: wikipedia.sk, Facebook

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...