Hviezda sociálnych sietí, ktorá miluje byť stredobodom pozornosti. Aj tak by sme mohli nazvať kontroverznú Zuzanu Plačkovú, ktorá nemá problém narovinu povedať, čo si o každom myslí.

Ukecaná je veru poriadne a občas z jej úst vyjdu aj najrôznejšie komické perly, nad ktorými sa často verejnosť s úžasom pozastavuje. Presne takto ju poznáme a to by snáď ani nebola ona, keby sa opäť do dakoho neobula.

[sociallocker]Zuzana zverejnila na Instagrame vskutku zaujímavú fotku, na ktorej je od pol pása hore nahá, pričom prsia jej zakrývajú iba dlhé tmavé vlasy. Šokujúcejšia je však druhá polovica tela, na ktorej má akosi neforemne zväčšené brucho a nohy. “Túto fotku chcem venovať všetkým slečnám, čo používajú photoshop, aby vyzerali na fotke dokonalo,” napísala Plačková, ktorá sa takýmto spôsobom pustila do všetkých, ktorí si upravujú fotky. “Tak ja si myslím, že v tejto póze vyzerám až moc neodolateľne,” dodala na záver. My by sme skôr povedali, že sa Zuzana asi veľmi nudí a od radosti už ani nevie, ako by opäť zaujala.

Foto: Instagram
[/sociallocker]