POMOC pre maličkého Tea! Hrozí mu amputácia nôh, zachrániť ho môže…!

Dátum:

Maličký Teo je výnimočný. Narodil sa so zriedkavou deformáciou ako jeden z milióna novorodencov, keďže nemá holenné kosti. Lekári mu nedávajú veľké šance na chodenie a hrozí mu amputácia. Zúfalí rodičia majú jedinú nádej v nemocnici na Floride, no operácie budú stáť stotisíce.

Malý Teo je milý a usmiaty chlapček, no narodil sa s výnimočnou vrodenou deformáciou. Ako jeden z milióna novorodencov žije s obojstrannou tibiálnou hemiméliou, teda bez holenných kostí. Lekári v Európe mu, bohužiaľ, nedokážu pomôcť a navrhujú zúfalým rodičom amputáciu. Ich synček by sa tak nikdy nepostavil na vlastné nožičky. Momentálne existuje len jediná nádej v nemocnici na Floride.

Tam by mu dokázali počas troch operácií presunúť lýtkovú kosť na miesto píšťalovej, ktorá by časom zhrubla. Problém je, že zákroky by dokopy stáli 365-tisíc eur a pre čo najväčšiu úspešnosť je potrebné, aby boli vykonané do konca roka. Rodičia sa teda v časovej aj finančnej tiesni obrátili na Slovákov a prosia ich o pomoc. „K dnešnému dňu mame vyzbieraných 184 798 €. Do cieľa nám ostáva 180 202 €, aby Teo mohol podstúpiť operáciu nožičiek, a tak naplniť svoj sen o tom, že sa postaví na vlastné nožičky. Buďme súčasťou ďalšieho zázraku a zachráňme spoločne Teove nôžky. Každý, kto môžte, pošlite prosím Teovi peniažky, a čo je tiež veľmi dôležité, zdieľajte, nech sa o Teovi dozvie čo najviac ľudí. Aj zdieľanie Teovho príbehu veľmi pomáha. Ďakujeme, len spolu to dokážeme“ napísala na stránke pred pár dňami Teova mama.

Keďže sa momentálne zbierajú peniažky len veľmi pomaly a čas plynie, prosíme každého, komu to finančná situácia čo i len trochu dovoľuje, aby prispel na záchranu Teových nožičiek ľubovoľnou sumou. Urobiť tak môžete odoslaním peňazí na číslo transparentného účtu: 2901803360/8330, IBAN: SK8383300000002901803360, BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX. V prípade, že sa podarí vyzbierať potrebnú sumu, je veľká šanca, že Teo sa postaví na vlastné nohy a v budúcnosti bude môcť viesť plonohodnotný život. V mene rodiny ďakujeme za každý príspevok aj zdieľanie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Spolu to dokáźeme, Pomôžte zachrániť Teove nôžky

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...

Slovenská speváčka a herečka (40) ŠOKUJE: Utajila tehotenstvo aj pôrod!

Známa slovenská speváčka a herečka, ktorú fanúšikovia obľubujú najmä...