Nervozita, stres a davy ľudí sa stali neoddeliteľnou súčasťou predvianočného zhonu. V mnohých prípadoch sa tak ľudia dostávajú do konfliktov v obchodoch či na cestách. Svoje o tom vie aj predavačka, ktorá sa rozhodla pomstiť vrcholne nepríjemnej zákazníčke.

Predavačky sa pravidelne stretávajú s tisíckami zákazníkov denne, pričom musia byť mnohokrát obrnené trpezlivosťou. Podľa motta: ,,Náš zákazník, náš pán,“ sa riadila aj Sarah Bélanger Demaneuf. Až do momentu, kedy sa dostala do kontaktu s veľmi agresívnou ženou, ktorá sršala urážkami na jej adresu. Rozhodla sa jej preto pomstiť, pričom jej priznanie sa okamžite začalo šíriš sociálnou sieťou.

Priznanie Sarah

,,Pracovala som v istom miestnom obchode a po Vianociach sme mali zľavy na ozdoby. Konkrétne táto hviezda stála 50 centov. Jedna strašná žena prišla do predajne a chcela si kúpiť štyri hviezdy, no zaplatiť len 25 centov za kus. Samozrejme, nemohla som jej ich predať, takže sa so mnou začala vadiť, bola veľmi drzá, agresívna a nepríjemná. Na záver mi povedala, že jej kamarátka pracuje v tom istom reťazci, iba v inom meste a že na druhý deň budú všetky ozdoby v 90 % zľave, takže sa pre ne zastaví hneď ráno. Na to som jej povedala, že jej nemôžem zaručiť, že ich ešte budeme mať. Ona sa nedala a dodala, že ich je dokopy 12 a všetky aj tak nikto nevykúpi! Okamžite ako odišla, kúpila som všetkých 12 kusov! Potom som vykúpila všetky ostatné hviezdy v troch ďalších predajniach v okolitých mestách. Hneď ráno, keď tá žena prišla do obchodu, povedala som jej, že všetky ozdoby v Severnej Alabame vykúpila jedna osoba. Ten pohľad na jej tvári bol na nezaplatenie!“

Sarah si tento príbeh nechávala pre seba celých 17 rokov. Vianočné ozdoby postupne rozdala rodine a priateľom. Priznala sa však, že dodnes, keď vešia osudnú hviezdu na stromček, usmieva sa.

Zdroj: Facebook/Sarah Bélanger Demaneuf   |  Foto: Facebook/Sarah Bélanger Demaneuf