Po období, ktoré bolo plné smutných a nepríjemných správ, sa na verejnosť konečne dostávajú aj tie radostné a úsmevné. Tentokrát sa o to postarala známa herečka, ktorá hviedzila vo filme Spiderman. Jej partner sa totižto odhodlal k ráznemu kroku.

[sociallocker]34-ročná Američanka s nemeckými koreňmi, ktorá s herectvom začala už ako malé dieťa, má až doteraz veľmi perspektívnu kariéru. V 90. rokoch si zahrala vo fantasy filme Jumanji, v ktorom účinkovala po boku úžasného Robina Williamsa. Neskôr sa blysla vo filmoch o Spidermanovi, v ktorom zasa stvárnila lásku hlavného predstaviteľa. V súčasnosti je neodmysliteľnou súčasťou veľmi úspešného seriálu Fargo, v ktorom hrá aj jej momentálny partner.

Jesse Plemons a Kirsten Dunst sa dali dokopy len v máji minulého roka, no neprešla veľmi dlhá doba a herecká dvojica sa môže popýšiť zásadnou zmenou v ich partnerskom vzťahu. 28-ročný Američan sa totižto odhodlal k radikálnemu kroku a pokľakol pred sympatickou blondínkou, ktorá s jeho ponukou nadšene súhlasila. Šoubiznis sa tak čoskoro dočká ďalšej celebritnej svadby a kto vie, možno aj dieťaťa.

Kirsten a Jesse v seriáli Fargo

Foto: Instagram, depositphotos.com | Zdroj: dailymail.co.uk
[/sociallocker]