Poslanec NR SR terčom útoku: Všetko riešila dokonca polícia!

Dátum:

Situácia na Slovensku je v ostatnom čase poriadne vyhrotená, keďže ľudia sú stále viac rozdelení. Veľký rozruch, ktorý evidentne pretrváva, priniesla obranná zmluva s USA. Po nej opozícia vytvorila tzv. menoslov vlastizradcov, a teda menný zoznam poslancov, ktorí hlasovali za.

Medzi nimi bol i 73-ročný Ján Benčík, ktorý v minulosti získal aj prestížne ocenenie Biela vrana. Behom hokejového zápasu o bronzové medaily sa poslancovi, ktorý sa dostal do parlamentu v roku 2020 ako člen strany Za ľudí, stalo niečo, čo napokon musela riešiť až privolaná polícia.

Skupinka ôsmich ľudí „vyzbrojených“ slovenskou vlajkou mu najskôr zvonila na zvonček na bytovke, na čo s manželkou nereagovali. Následne sa táto partia dostala dovnútra, kde mu búchala na dvere. Ísť na chodbu a hádať sa s nimi podľa poslanca nemalo význam. Všetko vyriešil telefonát na políciu, ktorá všetko prešetrila. Medzičasom boli spoločné priestory bytovky v Ružomberku polepené plagátmi s fotkou Jána Benčíka, na ktorých sa vynímali slová ako vlastizradca či udavač. Polícia osoby legitimovala, no bližšie informácie, pochopiteľne, nepodala.

Ako možno viete, nebol to v ostatných dňoch jediný prípad, keďže niečo podobné sa stalo aj ďalším poslancom „zo zoznamu“. Čo bude nasledovať? To je lepšie si nepredstavovať. Nech už je odhlasované čokoľvek, vždy sa nájdu tí, ktorí s tým súhlasia, no i tí, ktorí nesúhlasia. Jedna vec je totižto dať nahlas svoj nesúhlas či dať podnet na súd, a vec druhá niekoho ohrozovať či obmedzovať jeho slobodu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Aktuality.sk | Foto: Facebook/Ján Benčík, Pixabay

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...