V utorok (12. júla) prežil zrejme jeden z najkrajších dní života známy politik, ktorý sa hlási ku koaličnej strane OĽaNO. Dvojica sa rozhodla pre slávnostný obrad v zahraniční, pričom sa v dôležitý moment nenachádzali po ich boku priatelia ani rodinní príslušníci.

Poslanec Erik Ňarjaš sa oženil s krásnou letuškou Alinou priamo na Seychelách, kde zároveň trávia aj dovolenku, ktorú by sme pokojne mohli označiť za svadobnú cestu. Podľa slov bývalého profesionálneho tanečníka im svedkom bol iba nekonečný oceán. ,,Tieto ostrovy sú najjednoduchšia cesta k získaniu dokumentov pre registráciu manželstva na Slovensku,“ uviedol čerstvý ženáč pre cas.sk.

Svoje “ÁNO“ si mladomanželia povedali iba po šiestich mesiacoch randenia. Člen strany OĽaNO sa nevestou pochválil aj na sociálnej sieti, pričom jeho manželka pochádza až z Kirgizska. Aj napriek tomu, že dvojica vlastní byt v Dubaji, rozhodli sa spolu žiť na Slovensku. Cudzinka už dostala víza na 2 roky a zrejme bude v budúcnosti oporou politikovi, ktorý plánuje zabojovať o miesto župana Košického samosprávneho kraja.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: IG/eriknarjas, valieva_19