Poslankyňa OĽaNO Anna Záborská (72) musí aktuálne čeliť nepríjemnému výhražnému listu, ktorý obdržala od neznámeho anonyma. Na strojom napísanom hárku sa nacházajú zarážajúce detaily o kladive a zistenej adrese političky. Tá sa s ohavným dopisom podelila s fanúšikmi na sociálnej sieti. 

Anna Záborská, ktorá sa v minulosti rázne zasadzovala o zákon, ktorý by výrazne obmedzil a sprísnil podmienky interrupcie, priznala na sociálnej sieti trpké odhalenie. Poslankyňa OĽaNO zverejnila fanúšikom strojom písaný list, ktorý jej poslal neznámy anonym.

Okrem iného je v ňom uvedené, že akýsi muži už poznajú adresu, na ktorej býva, a neštítia sa o niekoľko týždňov alebo aj mesiacov prísť s kladivom a rozbiť političke jabĺčka na kolenách. „Kúpa vozíka pre vás nie je problém. Že to urobia správne, nie je pochýb, lebo celé dni držia v rukách poriadne kladivá v práci.

Vydesená poslankyňa zverejnila na Facebooku aj nasledovné slová: „Považujem za prirodzené, že ako ľudia máme na spoločenské či morálne otázky rozličné názory. Je normálne nesúhlasiť. Aj ostro. Nesúhlas v modernej spoločnosti sa však má vyjadrovať argumentmi, v diskusii a vo voľbách. To, že je niekto z výsledkov volieb frustrovaný, je v poriadku. To, že vyjadrí nahlas svoj nesúhlasný postoj je tiež v poriadku. Nesúhlasiť však nemá znamenať nenávidieť. Znižovať sa k vyhrážkam považujem za úbohé a smutné. Žiaľ, aj takto funguje verejný život a politika na Slovensku,“ napísala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Anna Zaborska – Kresťanská únia, YT/SME