Reality šou Farma 12 sa blíži do svojho veľkolepého finále, ktoré TV Markíza odvysiela už v piatok (11. decembra). O sumu 75 000 € hrá posledných šesť súťažiacich a v priebehu tohto týždňa sa ukáže, kto z nich zabojuje v duelovej aréne o lákavú výhru. 

Nasledujúce dni čaká farmárov boj o postup do piatkového finále. Od pondelka do stredy sa budú zvyšní hráči prebíjať súťažami, z ktorých si odnesú bodové ohodnotenie, no pre svoju účasť v každej disciplíne najskôr musia úspešne splniť pridelenú úlohu. Víťaz súťaže si pritom vždy odnesie 6 bodov, ostatní podľa poradia o jeden bod menej. Hráč, ktorý bude mať po treťom dni najnižšie skóre, sa do semifinále nedostane.

V piatok večer odštartuje naživo veľkolepé finále Farmy 12, kde sa proti sebe postavia už len tí traja najlepší. Predtým sa však stretne TOP päť farmárov v duelovej aréne aj za prítomnosti vypadnutých súťažiach, kde sa rozhodne o posledných finalistoch. Tam by na nich malo čakať prekvapenie, o čo však ide, si Evelyn nechala zatiaľ pre seba.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/ farma.markiza