Známej reality hviezde sa stal osudným alkohol, ktorý ju stiahol na samotné dno. Prostoreká 34-ročná Martinka z Turca zomrela minulý týždeň v ilavskej nemocnici na cirhózu pečene.

Podľa jej mamy sa to celé začalo svadbou s Martinom Chovancom, ktorú zaplatil istý bohatý podnikateľ. Vraj to bola vstupenka do pekla, ktorá spečatila Martinkin smutný osud. S manželom sa presťahovali do starej maringotky, kde začali vo veľkom piť.

Pani Zuzaniaková bola od začiatku proti svadbe a naliehala, aby sa jej dcéra vrátila naspäť domov, no ona nechcela. Výrazne schudla a denne vypila aj niekoľko litrov alkoholu. Párkrát prišla domov v zúboženom stave, vtedy sa o ňu mama postarala, oprala jej, dala najesť, no ona zase ušla do lesa za svojím mužom.

Martinka sa pred pár týždňami snažila spojiť telefonicky so svojou mamou. Ako píše cas.sk, pani Zuzaniaková zložila po tom, ako jej dcéra povedala: “Mami, prečo mi nedvíhaš?” A práve toto boli jej posledné slová, ktoré adresovala Martinka svojej mame. Tá s ňou už dlhšiu dobu nekomunikovala a nedvíhala jej ani telefóny. Po niekoľkých dňoch v kóme zomrela. Pani Anke je však ľúto, že svoju dcéru nemohla prísť pred smrťou ani navštíviť, lebo nemala peniaze na cestu do nemocnice.

https://www.youtube.com/watch?v=pa2vb6tG31Y

Zdroj: cas.sk | Foto: YouTube