V uplynulých dňoch zaplnila stránky všetkých slovenských médií šokujúca kauza moderátora a speváka Tomyho Kottyho, ktorý fyzicky napadol svoju dnes už expriateľku Ráchel Karnížovú. Mladá influencerka to však nenechala len za zatvorenými dverami a rozhodla sa varovať aj ďalšie ženy.

Ráchel a Tomy tvorili fanúšikmi čoraz obľúbenejší pár len niekoľko mesiacov, keď drobná modná návrhárka priznala, že bola obeťou domáceho násilia. Toho sa na nej mal dopustiť bývalý glosátor Farmy X-tra, ktorý podľa slov ryšavky zvádzal boj s alkoholom, pričom mal podľa vlastných slov nastúpiť na liečenie.

“Áno, žiaľ, je to pravda a veľmi, ani neviete, ako ma to po ľudskej a mužskej stránke mrzí. Toto, čo som spravil, je niečo, čo sa nedá ospravedlniť a nemá sa toto stávať nikdy, za žiadnych okolností. Aj preto som sa rozhodol dnešným dňom nastúpiť na liečbu a tak, ako som Ráchel veľmi miloval a stále milujem, mi to doteraz moja hlava neberie, čo sa stalo, chcem nielen jej, ale aj sebe dokázať, že sa viem zmeniť a byť lepším človekom a mužom…“ uviedol v oficiálnom stanovisku Tomy.

Ráchel začalo v dôsledku prekvapivých udalostí sledovať na sociálnej sieti približne 120-tisíc nových užívateľov, ktorým však po pár hodinách oznámila, že sa k incidentu viac nebude vyjadrovať. Napokon predsa len urobila výnimku a otvorene čo to prezradila zo svojho pohľadu na vec z minulosti: „A keď sa to aj niekomu stalo, bola som taká, že… Hm, asi si to zaslúžila. Alebo neviem čo… Proste, asi sa mi to vrátilo a stalo sa to mne, keď som si to vôbec že nezaslúžila. A preto by som sa tejto téme chcela venovať viacej. Lebo keď si predstavím, ako ste nás vy videli, že sme vyzerali ako šťastný pár… Čo sme aj boli v podstate, ale nevedeli ste, čo sa deje za zatvorenými dverami. A keď si predstavím, koľko ďalších ľudí takto existuje a často tí ľudia, ktorí to robia, na to vôbec nevyzerajú,” uviedla Ráchel, ktorá svojou odvahou podporila aj ďalšie ženy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/Rachellkka