Talentovaná speváčka, ale aj herečka sa okrem účinkovania vo filmoch a muzikáloch venuje aj spevu. Nela Pocisková však úspešnú kariéru momentálne vymenila za starostlivosť o malého synčeka Hektora, ktorého má s hercom Filipom Tůmom.

Materské povinnosti si naplno užíva a ako sama tvrdí, s Hektorom si k sebe stále hľadajú cestu, aby bolo všetko perfektné. Samozrejme, že život sa jej teraz od základov zmenil a nemá tak čas na bežné činnosti, ktoré boli kedysi jej neodmysliteľnou súčasťou.

[sociallocker]Bokom muselo ísť aj herectvo a spev, ktorý bol pre ňu vždy veľmi dôležitý. Zdá sa, že niekoľkomesačná odmlka neprospela niektorým veciam a fanúšikovia na Nelu z profesionálneho hľadiska zabúdajú. Svedčí o tom aj to, že speváčkine koncertné DVD sa začalo predávať vo výpredajoch. Okrem kamenných predajní, kde sa cena za DVD pohybuje v akcii niečo nad jedno euro, na internete si Pociskovej koncert môžete kúpiť za 0,99 eura, čo predstavuje až 90 percentnú zľavu.

dvd

Veríme, že Nela sa po niekoľkých mesiacoch opäť vráti na scénu v plnej paráde a dobehne čas, ktorý teraz venuje maličkému drobčekovi. Jej obrovský talent ju rozhodne predurčuje ešte k veľkým veciam, na ktoré sa už teraz tešíme.

Zdroj: gorila.sk | Foto: Instagram/TV Markíza[/sociallocker]