POTVRDENÉ! Ukrajinský prezident išiel do prvej línie: Silný odkaz pre..!

Dátum:

Na území Ukrajiny stále prebiehajú útoky na štátne i civilné budovy, pričom aktuálne informácie pravidelne prináša ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Svojich občanov takmer každú hodinu informuje o desivých udalostiach na sociálnej sieti, no nezostal iba pri motivačných vyjadreniach.

Na sociálnych sieťach sa začali šíriť zábery ukrajinského prezidenta, ktorý sa nachádzal v prvej línií. Išlo však o fotografie, ktoré vznikli počas vojenského cvičenia na Donbase v roku 2021. Následne bola verejnosť informovaná, že Volodymyr Zelenskyj utiekol zo svojej krajiny a skrýva sa v bezpečí. Ako to teda je?

Podľa potvrdených informácií však 44-ročný politik nielenže neutiekol, ale skutočne sa nachádza na fronte po boku svojich vojakov. ,,Nechcem, aby moje fotky vo vašich kanceláriách hovorili o tom, ako je prezident iba ikonou, idolom či portrétom. Namiesto toho si v nich zaveste fotky svojich detí a pozerajte na ne zakaždým, keď sa budete rozhodovať,“ vyhlásil ukrajinský prezident, ktorý mohol pokojne zostať vo svojej útulnej kancelárií.

Zelenskyj, ktorý je pôvodným povolaním herec, sa však naozaj nachádza v prvej línii boja proti Rusku. ,,Putin chce zničiť moju krajinu, našu krajinu, všetko, čo sme budovali, prečo žijeme. Spoločne musíme zachrániť Ukrajinu, zachrániť demokratický svet, sláva Ukrajine,“ povedal rodák z banského mesta Kryvyj Rihu, ktorý je zrejme ochotný za svoju vlasť aj zomrieť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Twitter/Володимир Зеленський |  Foto: Twitter

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...