Slovák s najvyšším počtom detí je zrejme Boris Kollár. Nie nadarmo mu už pred rokmi prischla nálepka multiotecko. Ovláda však kontroverzný politik a podnikateľ mená všetkých svojich potomkov?

Už pri desiatom dieťati si zrejme všetci mysleli, že pri okrúhlom čísle Boris Kollár skončí. No nestalo sa tak. Správy o potomkoch v nepravidelných intervaloch pribúdajú, pričom vo februári sa dostala na povrch informácia, že v apríli má podnikateľovi priviesť na svet bábätko ďalšia žena.

Boris Kollár má byť opäť otcom, dieťa sa má narodiť už čoskoro!

Presný počet detí šéfa hnutia Sme rodina pozná zrejme iba on. V podcaste Filipa Sulíka dokonca Boris uviedol, že ovláda aj všetky ich mená. ,,A vymenuješ?” odvážne sa opýtal Fiki. ,,Tak môžeme… Lenže teraz by som musel všetko priznať, takže to asi…,” zasmial sa Kollár, pričom svoju odpoveď radšej nedokončil. ,,Počkaj a sú nejaké deti, o ktorých neviem, že sú?” pritvrdil Sulík.

,,Noo, mám aj nejakú dohodu,” šokoval bez okolkov Boris, po ktorého boku stojí už pár mesiacov atraktívna blondínka Laura Vizváryová. Tá mu v júli minulého roka porodila údajne 13. ratolesť, synčeka Abnera.

Zdroj/Foto: Instagram/fikiunchained, kollarboris