POZOR! Polícia pátra po dvoch neplnoletých dievčatách, ktoré 27. decembra o 16.00 h ušli počas vychádzky v obci Spišský Hrhov. Do uvedenej doby sa späť na miesto nedostavili, ani nepodali o sebe žiadnu správu. Nezvestné tínedžerky sa i napriek vykonaným previerkám nepodarilo do dnešného dňa vypátrať. 

Nezvestná Katarína P. (16), bytom Sušany 213, okres Poltár je vysoká 170 cm, štíhlej postavy, má šedo-modré oči a dlhé hnedé rovné vlasy. Naposledy mala oblečené maskáčové nohavice, čiernu bundu a obuté mala čierne čižmy.

Zvláštne znamenie: Tetovanie na pravej ruke – zajac, jazva nad pravým okom.

Nezvestná Kvetoslava K. (15) z Varína v okrese Žilina s prechodným bydliskom na Gabajovej 24 v Žiline je vysoká 170 cm, štíhlej postavy, má modré oči a dlhé svetlé rovné vlasy. Naposledy mala oblečenú maskáčovú vetrovku a obuté mala tenisky.

“Akékoľvek poznatky k nezvestnej Kataríne Pilczovej alebo Kvetoslave Kyselovej oznámte na oddelení pátrania Okresného riaditeľstva Policajného zboru Poprad, t.č. 0961 89 3371, resp. na linku 158,” uviedol Daniel Džobanik, hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove.

Zdroj/Foto: KR PZ v Prešove, ilustračné/YouTube