Moderátorka Eva Kramerová, ktorá si v našich šoubizových vodách hovorí skôr Evelyn, má za sebou poriadne nepríjemný zážitok. Tvár relácie Lego Masters totiž nedávno spadla rovno na ulici. Ako sama prezradila, za celým incidentom má byť nečakaný dôvod.

Evelyn, ktorá v minulosti moderovala Farmu, sa nedávno venovala zábavnej šou televízie Markíza Lego Masters. Blondínka, ktorá si za akýchkoľvek okolností neváha vystreliť zo seba samej, zažila pritom nedávno poriadne nepríjemný incident. Moderátorka totiž spadla po hodine pilatesu rovno na ulici a skončila s nepekne odretým kolenom, ktoré ukázala na sociálnej sieti aj svojim fanúšikom.

Komička ale neostala nič dlžná svojej povesti a láske k humoru, pričom sa pobavila aj na tejto udalosti. Ako priblížila zvedavým Slovákom, za všetkým bol pohľadný muž, na ktorého sa Evelyn tesne pred pádom usmievala. “Keď som vošla naspäť na Pilates, moja učiteľka Pilatesu sa ma pýta: Evi, na čo si myslela v tej chvíli, keď si padala? A ja že na nič, iba som sa usmievala na takého chlapca oproti,” zabáva sa.

Moderátorka si tak podľa svojich slov zarobila až na dvojitú hanbu, no ťažkú hlavu si zo svojho pádu nerobí. Dokonca sa domnieva, že mohlo ísť o znamenie z vesmíru, aby sa s neznámym nedávala do reči. “Potom som si hovorila, že ak toto je to, že vesmír ma chráni pred toxickými mužmi, tak zoberiem radšej šesť zlomených kolienok ako jedno zlomené srdiečko,” dodala pobavene.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/evelynjefresh