Známa redaktorka RTVS zažila v práci hrozný incident počas zápasu hokejovej Tipsport ligy medzi Banskou Bystricou a Popradom (1:2). V prvej tretine totiž mladú krásku zasiahol vyhodený puk priamo do tváre.

Zápas hokejistov medzi Banskou Bystricou a Popradom sa skončil veľmi nepeknou nehodou. Známa redaktorka RTVS Barbora Žiačiková bola v prvej tretine zasiahnutá pukom priamo do tváre. Puk trafil mladú krásku do oka tak nešťastne, že skončila v nemocnici.

Barbore zaželal na sociálnej sieti rýchle zotavenie jej kolega Marek Marušiak: “Barbi, pajem skoré uzdravenie,” odkázal zranenej redaktorke. Tú teraz čaká aj operácia. Vydeseným fanúšikom sa ale pred pár hodinami prihovorila i samotná Žiačiková, ktorá zverejnila fotku s mimoriadne nepríjemným zranením. Zatvorené a napuchnuté oko je posiate modrinou, pričom v okolí sú viditeľné stehy po zašívaní.

Hlásim sa, že žijem. Ďakujem z celého srdca za všetky povzbudzujúce správy a modlitby. Čaká ma operácia. Vrátim sa ešte silnejšia ako predtým,” dodáva optimisticky na záver. Redaktorke želáme úspešné absolvovanie operácie a skoré zotavenie.

Strašný pohľad na oko moderátorky v nemocnici >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Barbora Žiačiková RTVS, Marek Marušiak RTVS